AGRO SHOW - podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko BIN podczas targów AGRO SHOW .

Tylko dzięki Waszemu uznaniu, kochani rolnicy możemy się ciągle rozwijać i pracować dla Was.

Wasze zainteresowanie naszymi produktami sprawiło, że już ponad 5 milionów ton ziarna jest bezpiecznie składowana w silosach BIN. Wasze potrzeby sprawiły, że obecnie produkujemy nie tylko silosy zbożowe ale również świetne i tanie silosy paszowe.

Dzięki Wam odnosimy sukcesy, nie tylko w Polsce ale i na kilkunastu rynkach eksportowych .

agro1

Eksport BIN nie byłby możliwy bez świetnego produktu oraz ludzi którzy sprawili, że produkt ten stał się powszechnie znany . Wielkim popularyzatorem silosów BIN poza granicami kraju stał się nasz Przyjaciel Pan Karlo Nielsen z Danii (obecnie diler BIN) .

To on 19 lat temu uwierzył , że silos świetnie sprawdzający się w Polsce może stać się hitem eksportowym i z powodzeniem służyć Duńczykom oraz innym nacjom.

Targi Agro Show 2014 stały się okazją do wręczenia Panu Karlo Nielsenowi pucharu za wieloletnią współpracę i popularyzację silosów BIN na rynku duńskim.

Puchar wręczył Paweł Krzemiński - Wiceprezes i Dyrektor Finansowy w BIN Sp. z o.o. ( na zdjęciu z prawej ) .

Obok Prezesa Krzemińskiego stoi Karlo Nielsen ucieszony z powodu docenienia jego wkładu w rozwój eksportu silosów BIN.

Obok Karlo Nielsena,   stoi Pani Jadwiga Dyderska – tłumacz przysięgły języka duńskiego od lat wspierająca współpracę BIN z Karlo Nielsenem oraz Leszek Chrzanowski – Menedżer Ds. Eksportu w BIN Sp. z o.o. od 11 lat związany z firmą .

 
agro2
 
agro3