Targi AGROMEK 2016

Targi AGROMEK 2016, potwierdziły, że Skandynawowie chętnie kupują silosy marki BIN i masowo instalują je w swoich gospodarstwach rolnych. Dzięki 22 letniej obecności firmy BIN na rynku duńskim zakup silosów BIN w tym kraju jest równie prosty jak w Polsce.
 
W dniach od 29 listopada do 2 grudnia 2016 wraz firmą GMC.EU APS , naszym duńskim dilerem uczestniczyliśmy w targach AGROMEK 2016 odbywających się w duńskim mieście Herning. Podczas targów spotkaliśmy się z licznymi wyrazami sympatii ludzi zwiedzających targi . Przychodziło do nas wielu rolników którzy swój pierwszy silos kupili 20 lat temu a dzisiaj, zadowoleni, planują kolejny zakup. Nasz udział w targach AGROMEK nie ograniczał się wyłącznie do kontaktu z duńskimi rolnikami ale był również świetną okazją do rozmów z rolnikami z innych krajów europejskich a nawet z tymi przyjeżdżającymi na targi z dalekiej Afryki . W roku 2016 targi AGROMEK, obchodziły jubileusz swojej 40 edycji . Nie mogło na nich zabraknąć naszej firmy . Tradycyjnie, uczestniczymy w targach AGROMEK od ponad 22 lat. Wystąpienie targowe na tej, największej w Europie Północnej imprezie wystawienniczej w branży AGRO daje nam okazję do promowania naszych produktów nie tylko w Dani ale również na rynku globalnym . Mamy świadomość, że nawet najlepsze produkty, jakimi niewątpliwie są silosy marki BIN, nie odniosłyby sukcesu rynkowego bez właściwej promocji i profesjonalnej obsługi Klienta . Wiemy, że najważniejsi są ludzie dlatego postanowiliśmy podczas targów uhonorować Pana Karlo Nielsena (naszego duńskiego dilera) medalem i dyplomem imienia Stanisława Kaszubskiego w podziękowaniu za wybitne osiągnięcia Pana Nielsena w propagowaniu silosów BIN na rynku europejskich .
Dziękujemy Ci nasz, przyjacielu, Karlo Nielsenie. To właśnie Ty pokazałeś duńskim rolnikom zalety silosów BIN. Wiemy, że, 22 lat temu, nie było to łatwe. Wiemy że, na początku Duńczycy nie byli w stanie uwierzyć, że firma z Polski może im zaoferować tak wysoką jakość. Dzisiaj firma BIN jest aktywna na kilkunastu rynkach eksportowych i wszystkim wydaje się to oczywiste . Być może, nasz sukces eksportowy nie byłby taki spektakularny gdybyśmy jako firma na swej drodze nie spotkali kiedyś Karlo Nielsena i innych kompetentnych ludzi którzy pomogli zbudować nasz sukces. Raz jeszcze dziękujemy.