Konkurs

Dziękujemy za udział w konkursie „Znajdź silosy”.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów.


LISTA LAUREATÓW

NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ
Adamiak Julita  99-200 Poddębice
Bartkowiak Łukasz  62-305 Sokolniki
Batkowska Dorota  88-100 Inowrocław
Bień Aneta  95-015 Głowno
Bogacka Monika  13-230 Lidzbark
Borowiec Agnieszka  Borowa
Borowiec Iwona  39-305 Borowa
Dopierała Piotr  62-635 Przedecz
Grabowski Mateusz  18-430 Wizna
Grzegory Anita  99-440 Zduny
Gulczyńska Gadomska Justyna  87-500 Rypin
Jagła Artur  64-700 Czarnków
Jasik Emil  63-520 Grabów nad Prosną
Jonaszak Klaudia  87-875 Topólka
Jurek Weronika  37-415 Zaleszany
Kacprzak Radek  95-010 Stryków
Kalenik Basia  15-671 Białystok
Kałuska Olga   07-100 Węgrów
Kieczmer Kamil  06-550 Szreńsk
Kolańczyk Agnieszka 63-930 Jutrosin
Kolberg Łukasz  83-250 Skarszewy
Komorowski Łukasz  86-253 Kijewo Królewskie
Konieczna Monika  63-740 Kobylin
Kozicki Arkadiusz  87-875 Topólka
Kraszewska Ewa  07-325 Boguty-Pianki
Kubiak Arkadiusz  62-025 Kostrzyn
Kunowski Adam 20-388 Lublin
Kupisz Dominik   
Kura Dawid  44-295 Lyski 
Kuźniarek Gerard  62-420 Strzałkowo
Kwosek Wanessa  46-080 Chróścice
Latos Marcin  28-440 Działoszyce
Lisiński Łukasz  87-640 Czernikowo
Lubkowska Izabela  64-710 POŁAJEWO
Łataś Ola  46-380 Dobrodzien
Łojewski Adrian 87-850 Choceń
Łukasik Renia   
Łuniewska Agnieszka 07-325 Boguty
Macioł Teresa  46_380 Dobrodzień
Majka Róża  62-302 Węgierki
Majka Tomek  62-302 Węgierki
Matys Łukasz   
Mielczarek Agnieszka 56-300 Milicz
Mikołajczak Paulina  64-410 Sieraków
Milewski Bartek  06-420 Gołymin Ośrodek
Mis Nikola  07-402 Lelis
Murzyn Michał  07-420 Kadzidło
Nawrocki Mateusz   
Niedźwiedzka Angelika 19-420 Kowale Oleckie
Nowakowska Ola  99-100 Łęczyca
Nowakowski Wojtek  87-313 Brzozie
Nowowiejski Marcin  18-300 Zambrów
Olkowicz Andrzej 09-226 Zawidz Kościelny
Pańka Kamil   62-619 Ruszkowo
Parkitny Paweł  42-142 Ługi-Radły
Piotrowski Hubert  95-082 Dobroń
Pisarek Ewa  62-120 Wapno
Pleśnierowicz Beata  99-307 Strzelce
Pleśnierowicz Dominik  99-307 Strzelce
Rosak Grzesiek  08-331 Sabnie
Siama Damian 63-830 Pępowo
Skórczyński Bartłomiej  11-230 Bisztynek
Stopko Anna  16-402 Suwałki
Stróżyński Damian  88-430 Janowiec Wielkopolski
Szachta Krzysztof 86-221 Papowo Biskupie
Szudrowicz Piotr  62-130 Gołańcz
Szymala Piotr  46-100 Namysłów 
Świątkowski Piotr  87-222 Książki
Tetzlaff Joanna  89-430 Kamień Krajeński
Tomasz Wiszniewski  16-002 Dobrzyniewo Duże
Tomaszewska Magdalena  89-320Wysoka
Tomek Nyka Monika  89-110 Sadki
Walasek Kamila  82-520 Gardeja
Wereszczyńska Dominika  37-205 Zarzecze
Węsierski Jaś  83-333 Chmielno
Wiloch Krzysztof  06-550 Szreńsk
Wróbel Ewelina  19-104 Trzcianne


Weź udział w konkursie!!!
Śledź nasz profil na FB i dowiedz się pierwszy czy WYGRAŁEŚ!
Konkurs Znajdź silosy BIN grafika